Ajankohtaista
Yhteystiedot
OPM International Oy
Niinistönkatu 1
05800 Hyvinkää
Puh. (09) 279 0460
Fax (09) 279 04646
info@opm.fi
www.opm.fi
 
Yhteystiedot

OPM International Oy
Niinistönkatu 1, 05800 Hyvinkää
Puh 09-2790460
www.opm.fi

info@opm.fi

sales@opm.fi

Facebook

YouTube

Instagram

 

Hallinto

osmrtnice osmrtnic livno smrtovnice smrtovnice bihac
Hallituksen puheenjohtaja
Matti Seppälä
09-27904611
matti.seppala@opm.fi
Toimitusjohtaja
Anssi Lehtinen
09-27904659
anssi.lehtinen@opm.fi
 
 

Myynti

Myyntipäällikkö
Antti Seppälä
09-27976166
antti.seppala@opm.fi

Myyntipäällikkö
Pekko Mensonen
09-27904655
pekko.mensonen@opm.fi

Myyntipäällikkö
Eetu Paananen
09-27904617
eetu.paananen@opm.fi
Myyntipäällikkö
Antti Kalliosaari
09-27904654
antti.kalliosaari@opm.fi
 

Tuotehallinta

Tuotepäällikkö,
Vene-elektroniikka

Mika Silvasti
09-27904657
mika.silvasti@opm.fi

Myyntipäällikkö,
Vene-elektroniikka

Niklas Söderlund
09-27904645
niklas.soderlund@opm.fi
Ostopäällikkö
Simo Väisänen
09-27904647
simo.vaisanen@opm.fi

 
 

Huolto

Kaikki merkit
Jaakko Kyntäjä
09-27904665
huolto@opm.fi

Tulostettava huoltolomake, Lowrance

Tulostettava huoltolomake, muut merkit

 
 

Logistiikka

Varastopäällikkö
Jouni Aavajoki
09-27904653
jouni.aavajoki@opm.fi



 

Laskutus

Sihteeri
Anna-Maria Laakso
09-27904624
anna-maria.laakso@opm.fi
 

Graafinen suunnittelu/mainosmateriaalit

Art Director
Tuomas Nikkanen
09-27904656
tuomas.nikkanen@opm.fi