OPM International Oy palvelee asiakkaita Hyvinkäällä

Olemme kalastustarviketukku Hyvinkäällä, palvelemme asiakkaita joustavasti ympäri Suomen.

Palveluihimme kuuluu myös edustamiemme tuotteiden takuuhuolto, jota teemme pitkää työkokemusta ja laajaa ammattitaitoa käyttäen.

Ota yhteyttä ja kysy lisää edustamistamme tuotteista. Tuotekuvastoihimme voit tutustua täältä.

Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Hallituksen puheenjohtaja
Matti Seppälä
09 279 046 11 

 matti.seppala@opm.fi


Toimitusjohtaja

Anssi Lehtinen
09 279 046 59

 anssi.lehtinen@opm.fi

Myynti

Myyntijohtaja
Simo Väisänen 
09 279 046 47

simo.vaisanen@opm.fi

 

Myyntipäällikkö
Pekko Mensonen
09 279 046 55

pekko.mensonen@opm.fi

 

Myyntipäällikkö
Niklas Söderlund
092 790 4645

 niklas.soderlund@opm.fi

Myyntipäällikkö
Eetu Paananen 
09 279 046 17
eetu.paananen@opm.fi


Myyntipäällikkö

Antti Kalliosaari 
09 279 046 54

 antti.kalliosaari@opm.fi


Myyntipäällikkö

Konsta Verho 
09 279 046 71
konsta.verho@opm.fi

Tuotehallinta

Tuotepäällikkö
Markku Kuisma
 09 279 046 70
markku.kuisma@opm.fi

Logistiikka

Varastopäällikkö
Jouni Aavajoki
09 279 046 53

 jouni.aavajoki@opm.fi

Laskutus

Sihteeri
Anna-Maria Laakso
09 279 046 24
anna-maria.laakso@opm.fi

Graafinen suunnittelu/mainosmateriaalit

Art Director
Tuomas Nikkanen
09 279 046 56

 tuomas.nikkanen@opm.fi

Yhteystiedot

OPM International Oy

Niinistönkatu 1
05800 HYVINKÄÄ

09 279 0460

 info@opm.fi